Yavru Kedi Annesine Böyle Kavuştu

Çanakkale´de, yavru bir kedi otelin yağmur borusunun arkasında sıkıştı. Anne kedi, yavrusunu bulunduğu yerden kurtarabilmek için oteli ayağa kaldırdı. Yabancı konukların bile seferber olduğu kurtarma çalışması, mutlu sonla bitti.

Çanakkale´de bir otelin yağmur borusu bölümündeki duvara sıkışan yavru kedi, vatandaşların bir saatlik çalışması sonucu kurtarıldı. Otelin bahçesinde sürekli miyavlayan kedi, vatandaşların dikkatini çekti. Kediyi takip ederek yağmur borusunun bulunduğu bölüme gelen vatandaşlar, buradan kedi sesi geldiğini fark etti.

Otel çalışanları ve konuklar, yavru kediyi kurtarmak için seferber oldu. Önce yağmur borusu, bulunduğu yerden çıkarıldı. Ancak yavruya ulaşılamadı. Bu kez de, borunun bulunduğu duvarın bir bölümü kırıldı. Bu esnada anne kedi, endişeli gözlerle çalışmaları takip etti. Duvarı kıran vatandaşlar, daha sonra bu bölümü boşaltarak beklemeye başladı.

Anne kedi, yavrusunun olduğu bölüme gidip miyavlayarak yavrusunu dışarı çıkarmayı başardı. Y'aramaz kedi, daha sonra annesiyle birlikte uzaklaştı.

HATA : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 1